На попуст!
На залиха во главен магацин

Багер На Педали – Pilsan

4,690.00ден

Опис

За деца над 3 години.
Максимум капацитет: 50кг
Седиштето се прилагодува и има свирка.
Пластичните тркала го олеснуваат движењето на било која површина.
Лесно се оддржува и листи.
Корпата е лесно подвижна.
W: 51 M: 125 H: 51Cm

Може да ви се допаѓа и…