На попуст!
Нема на залиха

Balance Bike Dino White&Grey – Chipolino

2,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 2918 / DIKDI02304WG Категории , ,

Опис

Соодветно за деца од 18 месеци па нагоре, максимална тежина до 25кг;
Оваа играчка помагаза развивање на чувството за рамнотежа, го прави исклучително лесен преминот кон стандарден велосипед и го стимулира физичкиот развој на детето уште од најрана возраст;
Исклучително лесна рамка, така што детето може лесно да го вози балансерот додека го турка со стапала;
Удобно седиште – прилагодливо во висина;
Гумени нелизгачки рачки;
12″ тркала;
Забавен и шарен дизајн;
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Вие исто така би сакале…