На залиха во главен магацин

Balance Bike Spark Со “PU” Гумени Тркала Green – QPlay

3,990.00ден

SKU: BK00305 Категории: ,

Опис

Прилагодлив управувач со меки додатоци за рацете
Ограничен управувач за дополнителна заштита
Рационален дизајн, цврста метална конструкција со пластични додатоци.
PU кожено седиште со меко полнење
Седиштето се прилагодува со специјално копче
На тркалата има сијалички
Наменето за деца од 3 до 6 години со максимална тежина 30 кг.
Тежина на баланс велосипедот 3,9 кг.
Тркала со пречник од 30 цм.

Може да ви се допаѓа и…