Нема на залиха

Balans bike црвен – Koning Kids

3,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 6325814 Категории ,

Опис

2 во 1 велосипед со туркање и скутер кој се прилагодува и расте со вашето дете.
Дизајниран за развој на рамнотежата и стабилноста на детето.
Висината на рачката за управување се прилагодува, со гумирани делови кои се лесни за држење.
Големото предно тркало ја зголемува контролата. Гумените тркала нема да ѓи оштетат подовите, може да се користи и внатре и надвор.
Наменет за деца над 2 години со максимална тежина до 20кг.