На залиха во главен магацин

Баланс велосипед Green Rocket – Chicco

3,390.00ден

Опис

Велосипед без педали
Идеален за развој на рамнотежата
Рачките и седиштето се прилагодуваат во висина
Ултра лесна рамка
Тркала со пречник од 10 инчи
Тежина 2 кг
Димензии 70x47x54 cm
Соодветен за возраст од 2 до 5 години