Нема на залиха

Баланс Бајк од Магнезиум Сино-Портокалов – Hape

6,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 6943478034198 Категории ,

Опис

Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс бајк !

● Рамот е направен од магнезиум, што го прави велосипедот издржлив и многу лесен (тежи само 3,5 кг.) и со вградена рачка за носење.

● Седиштето и кормилото се прилагодливи.

● Гумите се од PU што ги прави меки и флексибилни, но и многу издражливи.

● Лесен за составување: се склопува од само 4 делови со 2 штрафчиња.

● Соодветен за возраст од 3-6 години.

● Димензии: 85 x 56 cm.