Нема на залиха

Баланс велосипед pink comet – Chicco

2,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 017160300 Категории ,

Опис

Велосипед без педали
Идеален за развој на рамнотежата
Рачките и седиштето се прилагодуваат во висина
Ултра лесна рамка
Тркала со пречник од 10 инчи
Тежина 2 кг
Димензии 70x47x54 cm