Нема на залиха

Базен 183х51см – Bestway

1,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Брзо поставување: брзо надувување и лесен за чување, совршен за градини
Издржлив материј, отпорен на дупки
Поставувањето трае 10 минути, изберете рамна површина, надувајте го горниот прстен и базенот ќе се крене додека се полни со вода.

Вие исто така би сакале…