На залиха во главен магацин

Четирицикл на акумулатор

6,500.00ден

SKU: 05121 Категорија

Опис

Четирицикл на акумулатор

За возраст: од 3 години
-Мак капацитет: 25 кг
-6 Волти батерија
-1×6 V мотор
-Полнач за полнење од 6 волти на батерија (со слот за влез за полнење)
-Употребувајте режим со слободен режим и активиран мотор
-Автоматска сопирачка се активира кога стапалото е извадено од гас
-Музичка кутија
-Материјал погоден за здравјето на децата без да содржи канцерогени супстанции