Нема на залиха

BMW X6M Full опрема – црвен – Лиценциран

17,590.00ден

Нема на залиха

SKU: YJ2199RC14 Категорија

Опис

Бренд: BMW
Погоден за деца од: 3-8 години
Деца до 30kg
MP3 Приклучок
Светлечки фарови
Појас на седиштето
Копче за регулирање на движење (педала или далечинско)
Копче за регулирање на јачина на звук
Копче за музика и сирена
Копче за регулирање на брзина
Далечинско за контролирање

Спецификација:
Батерии: 6V7AH*2
Полнач: 12V1000mA
Време на полнење: 8-12 часови
Големина на колата: 117x64x44cm
Брзина на автомобилот: 3km/h