На залиха во главен магацин

Чинија Suction Bowl Розе 6m+ – Chicco

990.00ден

SKU: 102211000 Категории: ,

Опис

Прекрасна силиконска чинија со вакуум, кој помага полесно да се постави на масата без да се лизга.
100% силикон.
Без БПА.
Може да се користи во микробранова печка и машина за миење садови.
Со дијаметар од 12 см.

Може да ви се допаѓа и…