Нема на залиха

Детска количка trio Blue Elegance

19,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 38558 Категории ,

Опис

Екстремно лесна количка која е погодна за современите родители кои сакаат да му дозволат на своето дете да вози удобно на секој чекор затоа што можат да го одведат насекаде со себе.

Карактеристики:

  • Алуминиумска рамка, корпа погодна за бебе од раѓање до 6 месеци, автомобилско седиште погодно за бебе од раѓање до 13 кг, седиште погодно за дете од 6 до 36 месеци или до 22 кг.
  • Отпорните тркала на ЕВА се погодни за возење на различни терени бидејќи добро толерираат вибрации. Современиот дизајн на количката и технолошката софистицираност му овозможуваат на детето да се вози комотно, родителот лесно се справува со количката и им овозможува незаборавно искуство на младите родители.
  • Димензии кога количката е преклопена: 72 x 57 x 34 см.
  • Димензии кога е отворена: 86,5 x 57 x 107 см