На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Дневна Соба – Moni Toys

1,490.00ден

Опис

Овој мебел ќе му помогне на Вашето дете да ја украси својата дрвена куќа со стил или да создаде посебно катче во детската соба. Додека се забавуваат, децата ќе развијат фини моторни вештини и координација на рацете и очите. Тие ќе ја користат својата имагинација и креативност додека уживаат во часовите поминати во играње.
Сетот вклучува:
светилка;
маса;
троседот;
фотелја;
пијано.
Целиот мебел е изработен од висококвалитетни материјали безбедни за децата.
Комплетот е достапен во елегантна картонска кутија во боја.