На попуст!
Нема на залиха

Дрвена Играчка Кафемат – Moni Toys

1,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Ви ја претставуваме оваа луксузна дрвена машина за кафе, со помош на која Вашите малечки ќе можат сами да подготват ароматично кафе за мама и тато.
Оваа многу оригинална играчка е одличен додаток на секоја детска кујна.
Уникатната машина за кафе вклучува неколку обоени капсули, шолја и лажица. Ротирачките дрвени елементи помагаат во развојот на имагинацијата и социјалните вештини на децата и ги прават нивните денови уште позабавни.
Благодарение на оваа дрвена играчка, најмалите ќе имаат можност да се нурнат во светот на возрасните, каде кафето е непроменлив дел од секојдневието.
Фасцинира со својот уникатен дизајн и модерен изглед, а е одличен подарок за секоја пригода.
Сите делови на играчката се изработени од висококвалитетно дрво и се полни безбедно за деца.
Големина: 17,5x14x23 cm
Возраст: 3 години +