Нема на залиха

Дрвена Играчка Кула Со Автомобили За Тркање – Phoohi

1,490.00ден

Нема на залиха

SKU: PH05W006 Категорија

Опис

Сертификат: EN71/ASTM F963
Големина на производот: 31 x 10 x 30 цм
Големина на пакување: 31,5 x 30,5 x 10,5 цм
Возраст: 18м+
Материјал: иверица + цврсто дрво
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.