На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сметалка – Phoohi

990.00ден

Опис

Материјал: буково дрво + иверица + цврсто дрво + метал
Големина на производот: 29 x 7,5 x 15 цм
Сертификат: EN71 ASTM F963
Возраст: 3Г+

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.