Нема на залиха

Дрвена играчка со чекан и ксилофон – Goki

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Децата сакаат да удираат со чеканче! Треба да ја протнат топката низ отворот удирајќи ја, а потоа доаѓаат звуци од малото ксилофонче во внатрешноста на играчката. Не грижете се, не е премногу гласно.

Материјал: Дрво/Метал
Димензии: 57 x 44.5 x 7 cm
Возраст: 2+