На залиха во главен магацин

Кученце И Коска – Bkids

1,790.00ден

Опис

Бебињата ќе се кикотат кон ова преслатко мало кутре кое се движи и мавта наоколу
2 режими на игра
Бебињата ќе бидат поттикнати да ползат и да ја следат оваа играчка.
Коската има монистра кои испуштаат звуци за развој на сетилата.
Потребни се 3 батерии АА.