На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Табла за Пишување Step Up Bamboo Easel – Hape

3,990.00ден

Опис

Ослободете ја вашата фантазија со фантастичната двострана табла што лесно се склопува! Двостраниот дизајн им овозможува на две деца да играат во исто време. Уникатниот дизајн 3-во-1 им овозможува на децата да експериментираат со различни материјали и површини за цртање. Системот за прилагодување на висината ви овозможува да го прилагодите според висината на децата.
Димензии: 94 х 44 х 55cm

Вие исто така би сакале…