На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Воз со Диносауруси – Hape

3,190.00ден

Опис

Истражете го праисторискиот свет со овој неверојатен сет возови! Возете низ вулканот и водопадот и потоа соберете ги со диносаурусите. Има дури и звучни ефекти кога се вози преку интерактивната железничка пруга.

Димензии: 90 х 55.3 х 16 cm

Соодветно за деца над 18 месеци.

Вие исто така би сакале…