На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Катна Гаража – Hape

2,790.00ден

Опис

Забрзаните возачи ќе влегуваат и излегуваат од сите правци, во оваа катна гаража со четири нивоа за паркирање.
Направена е од дрво. Комплетот содржи и две колички, хеликоптер, бензинска пумпа и лифт.
Лесно се комбинира со други играчки и поттикнува групна и креативна игра.
Се препорачува за возраст од 3 години и понатаму.
Димензии: 37.4 x 30 x 48 cm

Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

Вие исто така би сакале…