Нема на залиха

Дрвена количка CRAZY RABBIT-Janod

3,490.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: 1- 4 години
Димензии: 42 x 31 x 45.5 cm
Материјал: Дрво

Однесете ги вашите омилени играчки надвор на прошетка во лудата количка! Турнете ја количката за да заѕвони ѕвончето. Гумените прстени на тркалцата не оставаат траги на подот и го прават движењето на оваа количка многу тивко. Овој непослушен зајак има меки уши од филц, а убавите бои и црвените тркала со бели точки го прават многу стилски придружник.