На попуст!
Нема на залиха

Дрвена маса со столчиња Athena Co – Free On

4,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Модерна и минималистичка дрвена маса со 2 столици  е погодна за употреба во детска соба, дневна соба, кујна или кој било друг простор во вашиот дом, бидејќи е совршен избор за креативни моменти, сликање, читање. , играње, па дури и јадење. Лесно се чисти и многу е издржлива.

Димензии на масата: 55 x 55 x 42 cm.

Димензии на столот: 28 x 28 x 50 cm.