На попуст!
На залиха во главен магацин

Дубак шеталка Клик Клак Grey – Jungle

3,990.00ден

SKU: 1773 / W1118RA616 Категории ,

Опис

– Изработено од најквалитетна пластика
– На предниот дел има разни едукативни играчки кои ќе го забавуваат Вашето дете: тропалки, прекинувачи и копчиња, детско огледало
– Наменето за деца од 7-15 месеци
– Пред да почне да стои на нозе, Вашето бебе оваа проодувалка ја користи како лулашка
– Силиконски тркала

Вие исто така би сакале…