Нема на залиха

Џампер Dory – Cangaroo

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 066ROCK01 Категории ,

Опис

Совршена забава за најмалите. Се прикачува на рамката на вратата. Погоден за деца од 4 до 12 месеци.

Лесно се закачува на рамката на вратата;
Погоден за деца од 4 до 12 месеци;
Максимално оптоварување: 12 кг;
Јажиња, со функција за прилагодување на висината;
Со атрактивен дизајн имитирајќи го морското дно;
Димензии: 57 x 12,5 x 55 cm
Тежина: 3кг