На попуст!
Нема на залиха

Џип за Принцези – Pilsan

20,800.00ден

Нема на залиха

SKU: 05201 Категорија

Опис

Џип за Принцези – Pilsan
 
Соодветно за возраст од 3 години
Капацитет: 35 кг
Од 3,5-7 км на час
12 V
Термопротектор (Заштита на колата од прегревање)
Смарт систем за клучеви (осветлен)
Панел музика (SDcard, USB, FM радио)
Сигурносен појас
Напред / рикверц
Нормална и / или опција за забрзување на турбо
Диференцијален систем за нормална брзина
Систем на сопирачки
Материјал погоден за здравјето на децата без да содржи канцерогени супстанции