На залиха во главен магацин

Мотор на акумулатор Panorama White- Moni

11,990.00ден

Опис

За деца од 3 до 8 години со максимална тежина до 30 кг.
Батерија – 1*12V/7Ah.
Два мотори.
Кожно седиште.
Пластични тркала со LED светло.
Свртете ја десната рачка за движење напред/назад.
Музички функции.
MP3/USB.
Предни светла.

Марка: Мони
Големина: 105x52x66 см
Големина на пакувањето: 90x31x58 cm
Тежина kg: 11,50
Максимална тежина кг: 30
Возраст: 3 години +
Батерија за полнење: 12V7Ah
Максимална брзина 7 km/h