На залиха во главен магацин

Електрична пумпа за гради Leia Plus – Kikka Boo

2,890.00ден

Опис

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
• Два различни режими на работа, масажа и пумпање со 9 нивоа на шмукување.
• “Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
• LED екран на допир.
• Мемориска функција која ви овозможува да ја користите побрзо и полесно.
• Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи секаде.
• Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
• Голем капацитет за шише од 150 ml.
• Димензии на производот: 17x22x9 cm.