На залиха во главен магацин

Фотеља на Надувување Мајмун -Bestway

1,190.00ден

SKU: 3848 / 75116-2 Категории , ,

Опис

Столот на надувување лесно се поставува, бара минимален простор за складирање и е супер удобен. Благодарение на цврстата конструкција и пространата површина, овој стол е совршен за собата на вашето дете. Дизајнот на столот ќе обезбеди максимална удобност без разлика дали лежите, се истегнувате или седите исправено. Фотелјата исполнета со брокат сигурно ќе ги привлече погледите на најмладите. Покрај тоа, тој е совршен за внатрешна и надворешна употреба.
Главни карактеристики:
– Димензии 72 x 72 x 64 cm
– вентил за брзо ослободување на воздухот
– Интересна графика
– Максимално оптоварување: 70 kg
– лепенка за поправка вклучена во комплетот
– за надворешна и внатрешна употреба
Тежина: 1,2 кг
Големина на пакувањето: 24cm x 25cm x 6cm

Вие исто така би сакале…