На залиха

Глодалка слонче Сино – Baby Jem

320.00ден

SKU: 900212 Категории: ,

Опис

• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Може да ви се допаѓа и…