На залиха

Глодалка слонче Зелена – Baby Jem

320.00ден

SKU: 900214 Категории: ,

Опис

• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Може да ви се допаѓа и…