На залиха во главен магацин

Играчка Pastel Square Pack 40 PC – Connetix

6,190.00ден

Опис

Проширете ги вашите креации на Connetix со нашиот пастел квадратен пакет. Со големи и стандардни квадрати во секоја пастелна боја, овој пакет ќе ги поттикне сите форми на забава на Connetix. Испратете кули да се издигнуваат повисоко, истегнете ги домино трките подолго, поддржувајте поцврсти трчања со топка, дизајнирајте епски замоци, паркиралишта, штандови на пазарот…и што и да сте инспирирани да креирате.

Уживајте во магијата на играта предводена од деца додека децата уживаат во истражувањето на нашата уникатна пастелна палета и откријте ја забавата додавајќи повеќе квадрати во понудите на нивните колекции. Растете ги вашите колекции за да создадете поголеми креации или комбинирајте ги со нашиот Geometry Pack за да ја максимизирате играта на формата и шаблоните.

Како квалитетна играчка со отворен крај, Connetix ќе расте СО децата додека тие учат и нивната игра станува посложена. Надополнете го вашиот пастел квадратен пакет со нашиот пакет за трчање со пастелни топки и пакет со основна плоча за да ги подигнете вашите креации од Connetix на следното ниво.

За нашите производи:

Сите плочки се направени од нетоксична ABS пластика која е без BPA и фталати, запечатена и закована за дополнителна безбедност.
Нашиот уникатен заоблен дизајн му овозможува на Connetix да биде силен додека нуди прекрасни јасни прекршувања.
Connetix се компатибилни со други водечки брендови.
Препорачана возраст: 3+ (содржи магнети и мали делови).

Вие исто така би сакале…