На залиха во главен магацин

Кацига Y09 (54-58 см) Blue – Byox

1,590.00ден

Опис

Кацига со 11 дупки, прилагодлива големина М: 54-58 см
Материјал: црн внатрешен дел EPS + PC надворешен дел-школка.