На попуст!
На залиха во главен магацин

Кошаркарска фотелја Баскет – Bestway

1,490.00ден

Опис

Кошаркарската столица Bestway Beanless од Bestway е совршена за момчиња и девојчиња кои ја сакаат кошарката или спортот воопшто.
Овој иновативен забавен дизајн ќе ве однесе од плажа, до дворот или детската соба.  Нуди забавно место за одмор во секое опкружување.

Големина: 1,14 m x 1,12 m x 66 cm
Совршена за деца на возраст од 6+
Одлично за внатрешна и надворешна употреба
Кул кошаркарски дизајн
Лесно надувување и складирање