На залиха во главен магацин

Кадичка со Одвод Teggi Light Pink – Tega Baby

930.00ден

SKU: TI-004-107 Категории ,

Опис

Може да се користи од новороденче до една година. Благодарение на нејзиниот дизајн, Вашето бебе може удобно и лесно да се капе во неа.

Карактеристики:

– Лесно се чисти
– Производ со одличен квалитет со TÜV Rheinland сертификат
– Материјал: пластика,
– Опремена со одвод
– Опремена со термометар

Може да се нарача специјален држач за када TEGGI.

Големина:
Должина: 83 см
Ширина: 30-47 cm поради дизајнот
Висина: 19 см

Вие исто така би сакале…