Нема на залиха

Калеидоскоп со магично стапче – Goki

870.00ден

Нема на залиха

Опис

Погледнете низ него и нурнете во фасцинантниот свет на формите и боите. Ќе бидете импресионирани од бесконечно различните ефекти.

Димензии: 19 cm ∅:4.1 cm
Возраст: 3+