На залиха во главен магацин

Ќебе Со Играчка – Kikka Воо

990.00ден

Опис

 

Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност – само најдоброто е доволно за вашите најмили. Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе. Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател. Материјал 100% полиестер. Димензија на производот: 75×100 cm. Димензии на плишаната играчка: 25×20 cm.