Нема на залиха

Клацкалка коњче – Goki

4,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Прекрасна клацкалка во скандинавски стил, изработена од природно дрво. Висина на седиштето: 30 cm.

Димензии: 78 x 30.5 x 57 cm
Материјал: Дрво
Возраст: 1+