Нема на залиха

Количка Billy Blue Butterflies – Moni

2,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 066B731 Категории ,

Опис

Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
Летната количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување и ротирачки тркала кои се вртат 360 степени.
Задните тркала се со кочница за истовремена фиксација.
Количката е со пет точки на сигурносен појас за поголема безбедност на Вашето дете.Седиштето е со една позиција за седење.
Тендата е со три степени на спуштање, и прозорче да може мајката слободно да го гледа своето дете.
Количката има чанта , која се става на самата рачка.
Карактеристики:
5кг
46.5*74.2*98cm
26*21*103cm