На залиха во главен магацин

Количка Goody Plus Pink 0M+ – Chicco

15,990.00ден

SKU: 798771700 Категории ,

Опис

Од раѓање до 22кг тежина. Иновативен механизам за затворање. Амортизери. Лежечка позиција.
Модерен дизајн
Рачката за туркање и предната пречка обложени со еко кожа, како и рабовите во контрастна боја и даваат модерен стил на оваа количка.
Безбедна и удобна од раѓање
Транспарентните тркала од поликарбонат и даваат тренди изглед и одлично маневрирање.
Chicco Buggy Goody Plus – иновативна количка со автоматско затворање.
Најновата количка од Chicco која се затвора само со еден клик и може да стои исправена.
Амортизери на тркалата.
Лежечка позиција: наслонот за грб може целосно да се навали.
Навлака: се вади и се пере.
Тенда: со продолжеток со УВ50+ заштита.
Димензии: Д 25 x Ш 46.5 x В 56 cm (затворена); Д 79 x Ш 46.5 x В 105 cm (отворена).
Тежина: 6,9кг
Навлака за заштита од дожд, шопинг корпа.

Вие исто така би сакале…