Нема на залиха

Количка Veyron Light Grey – Moni

9,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066X616 Категории ,

Опис

Детска комбинирана количка Veyron наменета за деца од 0 до 36 месеци.
Максимална тежина: до 15кг.
Материјал на конструкцијата: алуминиум.
Кочница на задните тркала.
Безбедносни каиши со 5 точки на поврзување.
Начин на затварање: како книга.
Поставување на седиштето: Се трансформира во корпа за новороденче.
Прилагодување на наслонот: Се прилагодува со каиш во 3 позиции.
Подвижна тенда.
Пречка за заштита која се вади.
Додатоци: Торба и мрежа за заштита од комарци.
Број на тркала: 4.
Предни тркала: ротираат со можност за фиксирање. 8 инча
Задни тркала: 12 инча
Функции на корпата за новороденче: Меко душече. Прекривка