На попуст!
На залиха во главен магацин

Количка за Близнаци Top Stars Graphite – Chipolino

15,990.00ден

SKU: 2824 / KBTP02302GT Категории , ,

Опис

Количката е погодна за новороденчиња и деца до 15 кг.;
Издржлива рамка;
Лесно и компактно преклопување со една рака;
Потпирачот за грб на секое седиште е прилагодлив;
Два посебни отстранливи штитници на предниот дел со обвивка од еко кожа;
Безбедносен ремен со 5 точки со меки влошки за рамо за секое седиште;
Две прилагодливи големи настрешници со дополнителен дел;
Прилагодливи потпирачи за нозе;
Удобна рачка покриена со висококвалитетен материјал;
Две посебни корпи за складирање;
Амортизација на сите тркала
Две обложени навлаки за нозете;
Торба за додатоци – удобни џебови и подлога за менување

Димензии на отворена количка:
L 79 cm/W 77 cm/H 110 cm

Димензии на склопена количка:
L 100 cm/W 77 cm/H 33 cm

Димензии на секое седиште:
L 94 cm/W 30 cm