На залиха во главен магацин

Комплет куќичка со лизгалка

59,490.00ден

Опис

• Лизгалка со куќичка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал, со прекрасен дезен.
• Производот се состои од лизгалка, скаличка, тунел, куќичка и се што е потребно за да се забавува вашето малечкo.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 300x185x175 cm.

Вие исто така би сакале…