На залиха во главен магацин

Клацкалка Дино – Pilsan

2,540.00ден

SKU: 3722 / 06162 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H 55 cm W 34 cm L 78 cm
Максимална носивост 35 кг
Погодно е за дома и надвор
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата