На попуст!
Нема на залиха

Кревет Montessori 90X190 Toskana With Star Roof – Ilknur

18,950.00ден

Нема на залиха

Опис

Кревет со ограда која спречува вашето дете да падне.
Фиока која се извлекува и која може да се користи како дополнителен кревет.
Дизајниран е во согласност на Монтесори движењето, удобен за спиење и за игра.
Боја: сонома / сјајна бела / мат бела боја
Димензии
Ширина: 196 cm
Длабочина: 98 cm
Висина: 190 cm
Внатрешност на креветот: 90×190 cm
Основен материјал: сјајна ламинирана бела иверка.
Профил MDF со мат бела завршница.
Огради / предни фиоки лакиран MDF.
Креветот е појачан со дрвени материјали и други додатоци.
Бојата која се користи е нетоксична на база на вода.

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)