На попуст!
Нема на залиха

Кревет Со Дополнителен Модул За Спиење 90×190 Toskana – Ilknur Bebe

13,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Кревет со ограда која спречува вашето дете да падне.
Фиока која се извлекува и која може да се користи како дополнителен кревет.
Дизајниран е во согласност на Монтесори движењето, удобен за спиење и за игра.
Боја: сономo / лакирана бела /сјајна бела боја
Ширина: 196 cm
Длабочина: 98 cm
Висина: 70 cm
Внатрешност на креветот: 90×190 cm
Основен материјал: меламин иверка сономо.
Огради / предна страна: лакиран MDF.
Креветот е појачан со дрвени елементи и додатоци.
Бојата која се користи е нетоксична на база на водa.

Монтажа се доплаќа 2000 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)
Доставата е до пред врата на куќа/зграда

Може да ви се допаѓа и…