На попуст!
Нема на залиха

Креветче Allura Gray Flannel – Joie

4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

На прв поглед
Лесно и едноставно, дизајнирано за спиење или играње на бебето дома или во движење.
С? што е потребно за патување без напор во еден уреден пакет. Дизајниранo со 2 висини за да се сместат лесно помали бебиња и постари деца.

Карактеристики и придобивки
Едноставен и стилски дизајн со изложени шипки го надополнува секој простор
Горното ниво со целосна големина се отстранува и се прицврстува лесно
Ултра сигурна рамка за време на спиење или играње
Отстранлив душек за дремење или играње
2 интегрирани тркала
Мрежа за вентилација од сите 4 страни
Подигнатата основа го одржува бебето подигнато од ладните струи
Вклучена уредна патна торба за патување и складирање
Патент на страните за лесно влегување
Тежина на производот: 10,84 kg

Отворен производ Големина: l 126,5 x w 65 x h 80,5 cm

Преклопен производ Големина: l 79,7 x w 27 x h 23 cm

Употреба на производот: Од раѓање до 15 кг

Сертификација за тестирање: EN 716-1:2008+A1:2013

Вие исто така би сакале…