На попуст!
Нема на залиха

Креветче Connect Us Grey Cangaroo

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветчето Connect us е погодно за бебиња од раѓање до 1 година или со тежина до 11 кг.
Висината може лесно да се прилагоди, има 6 опции за избор, вклучувајќи ја и функција против рефлукс.
Предната страна се спушта така што лесно може да го поставите до вашата спална.
Креветчето е опремено со две тркала за лесно и брзо движење.
Ногарките имаат 3 позиции во должина. Во комплетот е вклучен и душек.

Безбедносен појас за прицврстување на креветчето до вашата спална.

Големина: 94x55x82 cm

Максимална тежина кг: 11

Возраст: 0-12 месеци