На залиха во главен магацин

Креветче за близнаци Twin Strars Red – Chipolino

6,990.00ден

Опис

Овој прекрасен луксузен шатор со играчки што висат и креветче Twin Stars  обезбедува повеќе удобност и заштита. Две корпи погодни за близнаци – новородени бебиња. Ова ќе им гарантира на вашите бебиња непречен сон во текот на ноќта, а истовремено ќе биде и совршено место за играње.

Соодветен за близнаци 0+ месеци со тежина до 15 кг
Доаѓа со два обрачи со по три играчки и тенди
Страничен влез со патент за лесен пристап
Два штитници од инсекти
Две тркала со сопирачки за лесно поместување и странични џебови за додатоци
Произведени според Европски стандард EN 1888, изработени од 100% безбедни материјали.

Димензии: 84 x 84 x 114 см;