Нема на залиха

Куќа Garden House – MochToys

9,790.00ден

Нема на залиха

SKU: 06612239 Категории ,

Опис

Забавна детска куќа MochToys.
Вратата и прозорецот на куќата можат да се отворат и затворат.
Опремена со додатоци за хранење на птици и поилка за пиење.
Страната на која е поставен прозорецот е покриена со налепници во боја, а на спротивната има бела табла за цртање.
Направена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.
Погодна за деца над 12 месеци.
Тежина: 15 кг
Димензии: 115х16х123 см.